Koncepcja – Pakiet podstawowy

Koncepcja – Pakiet podstawowy

Decydując się na Pakiet Podstawowy otrzymujesz od nas projekt koncepcyjny oraz fotorealistyczną wizualizację do wybranej przez Ciebie koncepcji.
Krótko i na temat: Jak wygląda współpraca z nami:

Spotkanie wstępne.

„Poznajmy się”

Podczas spotkania omawiamy Twoje potrzeby oraz zakres projektu. Chcemy poznać Twój gust, jakie wnętrza Ci się podobają, w jakich kolorach czujesz się najlepiej. Zależy nam, żeby już na początku dowiedzieć się jak najwięcej, aby koncepcje, jakie później zaprezentujemy były jak najbliższe Twoim wyobrażeniom.

Umowa

„Formalności miejmy już za sobą”

Jeśli ustalimy już szczegóły i formę naszej współpracy – podpisujemy umowę, w której określamy dokładny zakres naszych prac, wynagrodzenie oraz terminy.

Koncepcje

„Imagine this”

Na tym etapie pracujemy nad koncepcją wnętrza. Do każdego pomieszczenia otrzymujesz minimum dwie propozycje układu funkcjonalnego przestrzeni. Prezentujemy opis oraz szkice koncepcji wraz z rzutami każdej ściany. Opis uwzględnia kolorystykę, dobór mebli, oświetlenia oraz przykładowe dodatki pasujące do koncepcji. Na kolejnych spotkaniach wspólnie dopracowujemy wybraną przez Ciebie koncepcję. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ na bazie koncepcji wypracowujemy wersję, którą później przekładamy na fotorealistyczną wizualizację.

Wizualizacje

„Virtual reality”

Po wyborze koncepcji przechodzimy do pracy nad wizualizacjami wnętrza. Dzięki fotorealistycznym wizualizacjom wyobrazisz sobie, jak będzie wyglądać dane pomieszczenie i podejmiesz finalną decyzję.

oferta_koncepcja_pakiet-podstawowy

Komentarze są wyłączone.